logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


Wellbeing pro chůvy


Termín

28. 11. 2024
17:00 - 20:15

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

4 vyučovací hodiny

Cílová skupina

  • Chůvy

950 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

„Wellbeing“ je v poslední době stále více používaný výraz, pro který není zcela vhodný český ekvivalent. Můžeme si pod ním představit duševní, fyzickou i sociální pohodu jedince. Aby člověk mohl pomáhat druhým, např. pracovat s dětmi v dětské skupině, musí o vlastní wellbeing neustále usilovat a tuto dovednost se celoživotně učit. V semináři Wellbeing se zaměříme na to, jaké faktory wellbeing ovlivňují, a které konkrétně jsou pro každého z účastníků zásadní. V rámci semináře si každý vytvoří svůj vlastní wellbeing plán.  


Vzdělávací cíle

Cílem semináře je tedy zvýšit povědomí o důležitosti „wellbeingu“ a poskytnout konkrétní strategie a dovednosti, které účastníkům pomohou dosáhnout vyššího stupně osobního štěstí, pohody a životního spokojenosti v každodenním životě.


Lektor

Ing. Mgr. Eliška Vondráčková

Vystudovala sociologii a sociální práci na Masarykově univerzitě v Brně. Působila v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně a v současnosti působí jako vedoucí domova Naděje. Založila rodinné centrum a ve své lektorské praxi se věnuje oblasti osobního rozvoje a komunikace, ale také poradenství v oblastech vztahů v rodinách včetně mezigeneračního soužití, výchovy dětí od narození až po dospívání, efektivního rodičovství, prevence patologických jevů v rodinách a dalších.

Cena

950 Kč/osobu (vč. DPH)

Přihláška

Údaje o účastníkovi

Údaje o dalším účastníkovi

ve formátu dd.mm.rrrr (např. 29.02.1975)


Fakturační údaje