logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00

Reference

Co říkají naši klienti na školení, která pro ně připravujeme, a na lektory a lektorky?

Jak hodnotí spolupráci s naší organizací?

Přečtěte si výběr z referencí, které jsme získali během našeho mnohaletého působení v oblasti vzdělávání.

Centrum LADA, z.s., Pacov
Petra Kotková, výkonná ředitelka sociálních služeb
"Děkujeme za krásné školení. Všem se to moc líbilo. Kolegyně uvedla, že to bylo po dlouhé době školení, které jí moc oslovilo a nabilo. Již jsme některé aktivizační techniky s našimi klienty vyzkoušeli."
Domov pro seniory Loučka
Ing. Daniel Sitko, vedoucí přímé péče DZR
„Musím pochválit nabídku a výběr kurzů, líbí se mi, že jsou témata školení v moderním pojetí a reagují na současné trendy a potřeby. S kurzy a kvalitou lektorů jsme byli moc spokojeni a můžeme jen doporučit. Těšíme se na další spolupráci.“
Střední odborná škola JAROV, Praha
Ing. Zuzana Švábenská, vedoucí učitelka pro teoretické vyučování
"Vysoce oceňuji profesionalitu celého týmu, od domlouvání termínu a témat, která by pro nás byla přínosná, a samozřejmě samotnou paní lektorku. Školení bylo pro všechny naše kolegy, což je 150 pracovníků, a zvolená témata byla pojata velmi prakticky, což je pro nás nejdůležitější, díky pedagogické praxi lektorky i s konkrétními příklady z pedagogické praxe. Určitě doporučujeme a v budoucnu rádi školicích služeb opět využijeme."
Městský dům dětí a mládeže Vlašim
Vedoucí oddělení
"Vzdělávání bylo fantastické! Lektor vynikající!. Jak on to s klienty umí, to se jen tak nevidí. Byli jsme nadmíru spokojení. Po celý den dokázal zapojovat do spolupráce všech 40 účastníků. Už jsem organizovala mnoho podobných akcí, ale on byl opravdu jednička!"