logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


Sebekoučink pro chůvy


Termín

16. 09. 2024
17:00 - 20:15

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

4 vyučovací hodiny

Cílová skupina

  • Chůvy

950 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

Poskytování profesionální, kvalitní péče v dětské skupině a současně zvládání péče o vlastní rodinu je náročné fyzicky i psychicky a často má negativní důsledky pro samotné chůvy. Nedostatek péče o sama sebe a regeneraci vlastních sil může vést až k vyhoření. Koučink, je jako jedna z metod, které pomáhají rozvíjet vlastní odpovědnost za svůj život, je stále více rozšířený. Přesto z něho má řada lidí obavy nebo je pro ně nedostupný. V semináři Sebekoučink pro chůvy se nejen prakticky dozvíte vše důležité o koučinku, ale především se naučíte, jak se stát koučem sám sobě a tak mít svého kouče stále k dispozici.

V první teoretické části se účastníci seznámí s pojmy koučink a sebekoučink, jejich výhodami a praktickými možnostmi využití. V druhé části se naučí a prakticky vyzkouší několik technik pro začátečníky, které mohou podle vlastní potřeby samostatně využívat i v budoucnu při řešení nejrůznějších situací, které se týkají jak jejich profesního, tak osobního života. Získají nástroje k tomu, aby si ujasnili svoje priority, našli vhodný způsob jejich naplnění i motivaci pro konkrétní kroky k jejich dosažení.


Lektor

Ing. Mgr. Eliška Vondráčková

Vystudovala sociologii a sociální práci na Masarykově univerzitě v Brně. Působila v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně a v současnosti působí jako vedoucí domova Naděje. Založila rodinné centrum a ve své lektorské praxi se věnuje oblasti osobního rozvoje a komunikace, ale také poradenství v oblastech vztahů v rodinách včetně mezigeneračního soužití, výchovy dětí od narození až po dospívání, efektivního rodičovství, prevence patologických jevů v rodinách a dalších.

Cena

950 Kč/osobu (vč. DPH)

Přihláška

Údaje o účastníkovi

Údaje o dalším účastníkovi

ve formátu dd.mm.rrrr (např. 29.02.1975)


Fakturační údaje