logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


Povzbuzení nejistého dítěte


Termín

25. 11. 2024
17:00 - 20:15

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

4 vyučovací hodiny

Cílová skupina

  • Chůvy

950 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

Jsou děti roztomilé, šikovné, oblíbené, úspěšné, s dobrým chováním ale také děti nejisté, kterým se nedaří, nezvládají to, co jejich vrstevníci a jakoby schválně přidělávají dospělým kolem sebe starosti. Právě takové děti ale potřebují podporu a ocenění od svého okolí nejvíce. Jak ale takové dítě povzbudit, co na něm ocenit, na co se při jeho podpoře zaměřit? Seminář se věnuje technikám tzv. encouragementu, tj. podpory a dodávání odvahy úspěšným i méně schopným dětem.


Vzdělávací cíle

Cílem semináře je ukázat postupy podporujícího přístupu k dětem. Na konkrétních praktických příkladech si ukážeme, jak s dětmi mluvit a jednat, abychom podpořili jejich sebedůvěru a sebejistotu a rozvinuli u nich to, co se jim daří a podpořili jejich zdravý rozvoj.


Lektor

Ing. Mgr. Eliška Vondráčková

Vystudovala sociologii a sociální práci na Masarykově univerzitě v Brně. Působila v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně a v současnosti působí jako vedoucí domova Naděje. Založila rodinné centrum a ve své lektorské praxi se věnuje oblasti osobního rozvoje a komunikace, ale také poradenství v oblastech vztahů v rodinách včetně mezigeneračního soužití, výchovy dětí od narození až po dospívání, efektivního rodičovství, prevence patologických jevů v rodinách a dalších.

Cena

950 Kč/osobu (vč. DPH)

Přihláška

Údaje o účastníkovi

Údaje o dalším účastníkovi

ve formátu dd.mm.rrrr (např. 29.02.1975)


Fakturační údaje