logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


Management a kvalita v sociálních službách


Termín

16. 04. 2024
8:30 - 15:30

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

8 vyučovacích hodin

Číslo akreditace

A2023/0299-SP/PC/VP

Cílová skupina

  • Sociální pracovníci
  • Pracovníci v sociálních službách
  • Pracovník v manažerské, řídicí funkci

1590 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

Kurz je určen pro zaměstnance na všech úrovních řízení. Zaměřuje na manažerské dovednosti a techniky. Seznamuje s jednotlivými technikami jako je plánování, organizování, rozhodování, kontrolování aj.  Kurz pomáhá upevnit znalosti v oblasti kvality v sociálních službách se zaměřením na její požadavky, měření a specifika. Kurz pomáhá v orientaci při sledování a hodnocení kvality v sociálních službách a její návaznost na Standardy kvality sociálních služeb. Kurz seznamuje s provázaností kvality sociálních služeb a manažerského řízení.


Vzdělávací cíle

Po absolvování kurzu se účastníci budou orientovat v základních manažerských technikách a dovednostech. Budou schopni na různých úrovních managementu tyto používat. Budou chápat smysl kvality v sociálních službách. Budou se orientovat v základních metodách jejího sledování a hodnocení. Budou schopni posoudit a zhodnotit kvalitu poskytovaných služeb v závislosti na systému řízení.


Lektor

Mgr. Ing. Ivana Vomáčková

Zkušená manažerka s 20 letou praxí v oblasti ekonomiky, managementu a sociálních služeb. Má dlouhodobé zkušenosti s lektorskou činností v oblasti kvalifikačních kurzů, dalšího vzdělávání a seminářů pro zaměstnance.

Orientuje se v problematice ekonomiky příspěvkových organizací, sociálních služeb, dětských skupin a vzdělávání středního managementu.

Má zkušenosti s prací v týmu, vede ekonomickou sekci APSS ČR v Ústeckém kraji a spolupracuje na Střednědobém plánu rozvoje sociálních služeb v Ústeckého kraje.

Cena

1 590 Kč/osobu (osvobozeno od DPH)

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO