logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


Komunikujeme s radostí - s rodiči, dětmi i mezi sebou


Termín

12. 12. 2023
17:00 - 20:15

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

4 vyučovací hodiny

Cílová skupina

  • Chůvy

950 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

Chcete mít v práci pohodu pro všechny? Spokojené děti, rodiče i vás? Chcete pro to samy udělat co nejvíc? Podpořte své komunikační dovednosti. Obohaťte je o dovednosti praktické asertivity, principy nenásilné komunikace i znalosti komunikace respektující.


Vzdělávací cíle

Naučím vás jak mluvit s rodiči. Co je zajímá, čemu všemu můžete dobrou komunikací předejít, jak pracovat s napětím a konfliktem a také jak v tom zůstat samy za sebe co nejspokojenější. Co všechno nastavit na začátku, aby to fungovalo.

Co funguje a naopak nefunguje, když mluvíme s těmi nejmenšími? S těmi, kvůli kterým tu práci děláme? Čím můžete přispět k vašemu vztahu, řešení situací a jejich zdravému vývoji? Jakým komunikačním „karambolům“ se raději vyhnout? Co mají děti rády?


Lektor

Mgr. Nela Mátlová

Absolventka MU Brno, Pedagogická fakulta, obor Sociální pedagogika a volný čas. Pracovala s dětmi a mládeží romského etnika v nízkoprahovém zařízení IQ Roma servis, o. s. Od roku 2010 se zaměřovala na vedení týmu sociálních a pedagogických pracovníků se zaměřením na přímou klientskou práci s romským etnikem v obcích Jihomoravského kraje. Zaměřuje se na lektorování v oblasti metod práce v NZDM a v oblasti komunikace a sebe-rozvoje.

Cena

950 Kč/osobu (vč. DPH)

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO