logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


Emoce pod kontrolou


Termín

28. 11. 2023
17:00 - 20:15

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

4 vyučovací hodiny

Cílová skupina

  • Chůvy

950 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

Práce s dětmi je plná emocí. Jejich, vašich, rodičů. Někdy s námi cloumají, občas nevíme, co si s nimi počít. Chcete tomu všemu víc rozumět?

Webinář plný ukázek a návodů k tomu jak podpořit svou emoční inteligenci. Pochopíte, kde se bere vztek, strach, mrzutost, smutek… co na ně pomáhá a co naopak škodí. Všechno je to v hlavě a vy se s tím můžete naučit pracovat. Práce s dechem, relaxace, techniky psychohygieny, ale i hluboké porozumění tomu, kde se to v nás všechno bere. To a mnohem víc se naučíte a hlavně zažijete na tomto školení.


Vzdělávací cíle

Chcete se naučit jak pracovat s emocemi druhých lidí i těmi svými tak, abyste dokázali pracovat s dětmi i rodiči v klidu, pohodě a dlouhodobě ve spokojenosti vás všech?


Lektor

Mgr. Nela Mátlová

Absolventka MU Brno, Pedagogická fakulta, obor Sociální pedagogika a volný čas. Pracovala s dětmi a mládeží romského etnika v nízkoprahovém zařízení IQ Roma servis, o. s. Od roku 2010 se zaměřovala na vedení týmu sociálních a pedagogických pracovníků se zaměřením na přímou klientskou práci s romským etnikem v obcích Jihomoravského kraje. Zaměřuje se na lektorování v oblasti metod práce v NZDM a v oblasti komunikace a sebe-rozvoje.

Cena

950 Kč/osobu (vč. DPH)

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO