logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


Jemná motorika a grafomotorika na podzim a v zimě


Termín

17. 10. 2023
17:00 - 20:15

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

4 vyučovací hodiny

Cílová skupina

  • Chůvy

950 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

Nemáte žádnou inspiraci, jak rozvíjet jemnou motoriku v zamračeném podzimním období? Tento webinář je plný praktických tipů a námětů s využitím plodů přírody. Seznámíte se také s ukázkami netradičních technik vhodných pro rozvoj jemné motoriky u nejmenších dětí. 

Zimní období v sobě skrývá třpytivé kouzlo sněhu, i když to venku zrovna nesněží. Webinář nabízí mnoho inspirací, jak s dětmi tuto tématiku netradičně zpracovat a efektivně rozvíjen jemnou motoriku i grafomotoriku. Zpracování se hodí pro děti od 3 do 6 ti let. 


Lektor

Mgr. Bc. Eliška Opatřilová

Absolventka magisterského programu Speciální pedagogika Ostravské univerzity v Ostravě. Získala bakalářský titul na MU v Brně (obor Právo sociálního zabezpečení). Od roku 2010 působí jako učitelka v MŠ, kde se také věnuje vedení logopedické prevence a reedukaci v MŠ, je koordinátorkou inkluze v MŠ, speciální pedagožkou, spolupracuje s SPC a PPP. Zkušenosti při práci s dětmi i dospělými získala také jako dobrovolník v NZDM, lektorka dramatického kroužku v MŠ, hlavní vedoucí dětského tábora a lektorka kroužku keramiky pro osoby s postižením. V současné době působí jako lektorka kurzu Logopedického asistenta, dále je lektorkou dalšího vzdělávání pro pedagogy. Dále lektoruje v rekvalifikačních kurzech pro chůvy a je akreditovanou komisařkou profesních zkoušek pro chůvy. 

Cena

950 Kč/osobu (vč. DPH)

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO