Školení pro sociální služby spouštíme ve formě online webinářů. MPSV v této době udělilo výjimku: https://akris.mpsv.cz/Aktualita/AktualitaDetail?aktualitaId=97

Akreditované prezenční semináře budou na přechodnou dobu realizovány jako tzv. webináře – online v reálném čase. Vzhledem k tomu, že semináře jsou akreditovány, je nezbytné dodržet hodinovou dotaci, proto budou rozděleny do menších bloků, do více dnů.

Kapacita školení bude omezena, tak aby byla zachována interaktivita a možnost diskuze s lektorem. Není naší ambicí realizovat webináře v masovém měřítku, chceme zachovat komorní formu, abyste si ze školení odnesli co nejvíce.

Účastníci, kteří byli přihlášeni na dříve vypsaná otevřená školení, budou o změně formy informováni a požádáni o souhlas s výukou online. Noví zájemci se mohou přihlašovat na školení uvedená v nabídce, kterou budeme postupně aktualizovat a rozšiřovat.

Školení tzv. na míru – pro celé pedagogické sbory jsme připraveni touto formou také zrealizovat.  V případě zájmu o školení na míru online nás kontaktujte.

 

Co potřebujete pro účast v online webináři?

1. Vyplňte přihlášku, kterou naleznete u konkrétního školení / webináře, které je označeno ONLINE-webinář.

2. Na email v přihlášce obdržíte obratem potvrzení o přijetí přihlášky.

3. Jeden den před konáním webináře zašleme na Váš email uvedený v přihlášce  internetový odkaz, kliknutím na odkaz vstoupíte do našeho online prostředí, kde po zadání jména (stejného jako v přihlášce) vstoupíte již přímo do webináře. Podporované prohlížeče jsou Chrome. Firefox, Opera. Podporované prohlížeče jsou Chrome. Firefox, Opera. Internet Explorer je zastaralý a nefunkční. Případné stažení prohlížeče Chrome naleznete zde.

4. Ke sledování webináře stačí notebook / počítač s reproduktory nebo sluchátky (abyste slyšeli výklad lektora). Použití kamery je dobrovolné. Mikrofon je výhodou, ale dotazy lze pokládat i písemně (součástí webináře je chat).

5. Webinář je rozdělen do více bloků nebo dnů. Pro úspěšné absolvování je potřeba zúčastnit se celého rozsahu (tj. všech bloků). Internetový odkaz pro vstup do webináře bude stejný po celou dobu trvání webináře.

6. Platbu provedete na základě faktury, kterou Vám zašleme samostatným emailem.

7. Po skončení webináře Vám zašleme emailem hodnoticí dotazník, po jeho vyplnění, resp. uhrazení platby za webinář Vám zašleme osvědčení poštou.