logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00

Rekvalifikační a kvalifikační kurzy ONLINE

Rekvalifikační a kvalifikační kurzy realizujeme nyní ve formě online webinářů – v reálném čase s lektorem, lektorkou a ostatními účastníky.

Povolení této formy MPSV (pro Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách): https://akris.mpsv.cz/Aktualita/AktualitaDetail?aktualitaId=135

Povolení této formy MŠMT (pro Rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky): https://www.msmt.cz/vzdelavani/dalsi-vzdelavani/11-11-2021-povoleni-dalkove-formy-vzdelavani-u

Co potřebujete pro účast v online kurzu?

1. Vyplňte přihlášku, kterou naleznete u konkrétního školení / webináře, které je označeno ONLINE-webinář.

2. Na email v přihlášce obdržíte obratem potvrzení o přijetí přihlášky.

3. Platbu provedete předem na základě platebních pokynů, které Vám zašleme samostatným emailem po přihlášení.

4. Jeden den před konáním webináře zašleme na Váš email uvedený v přihlášce  internetový odkaz, kliknutím na odkaz vstoupíte do našeho online prostředí, kde po zadání jména (stejného jako v přihlášce) vstoupíte již přímo do webináře. Podporovaný prohlížeč je Chrome.  Případné stažení prohlížeče Chrome naleznete zde.

5. Ke sledování webináře stačí notebook / počítač s reproduktory nebo sluchátky (abyste slyšeli výklad lektora). Použití kamery je dobrovolné. Mikrofon je výhodou, ale dotazy lze pokládat i písemně (součástí webináře je chat).

6. Pro úspěšné absolvování je potřeba zúčastnit se 80 % teoretické výuky. Internetový odkaz pro vstup do webináře bude stejný po celou dobu trvání webináře.

7. Praxi je nutné vykonat prezenčně, osobně.

8. a. Osvědčení z kvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách Vám zašleme poštou, po úspěšném absolvování závěrečného testu, odevzdání dokumentů z praxe a vyrovnání případných nedoplatků.

8. b. Potvrzení o absolvování rekvalifikační kurzu Chůva (…) Vám zašleme předáme v rámci zkoušky profesní kvalifikace, příp. poštou, po odevzdání dokumentů z praxe a vyrovnání případných nedoplatků. Osvědčení o úspěšném absolvování zkoušky profesní kvalifikace bude předáno po absolvování této zkoušky.