logo
+420 734 839 966
po – pá 8:00 – 16:00


"Zlobení" dítěte a možnosti, jak mu předcházet


Termín

16. 12. 2024
17:00 - 20:15

Místo

ONLINE - webinář
odkaz bude zaslán přihlášeným 1 den před konáním

Hodinová dotace

4 vyučovací hodiny

Cílová skupina

  • Chůvy

950 Kč / osoba
Přihláška

Obsah

Seminář představuje úvod do teorie čtyř cílů nevhodného chování podle Rudolfa Dreikurse. Vychází z předpokladu, že porozumění motivaci dětského chování umožňuje jiný úhel pohledu na dětské "zlobení" a vede k efektivnějším reakcím. Účastníci se naučí identifikovat nevhodný cíl chování dětí a vnímat možnosti, kterými lze jejich chování ovlivňovat.


Vzdělávací cíle

Seznámit se s teorií čtyř cílů nevhodného chování dítěte podle Rudolfa Dreikurse, naučit se pomocí tří “klíčů” tyto cíle rozeznávat a poznat jiné možnosti přístupu k dítěti, které svoji potřebu sounáležitosti naplňuje nevhodným způsobem.


Lektor

Ing. Mgr. Eliška Vondráčková

Vystudovala sociologii a sociální práci na Masarykově univerzitě v Brně. Působila v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně a v současnosti působí jako vedoucí domova Naděje. Založila rodinné centrum a ve své lektorské praxi se věnuje oblasti osobního rozvoje a komunikace, ale také poradenství v oblastech vztahů v rodinách včetně mezigeneračního soužití, výchovy dětí od narození až po dospívání, efektivního rodičovství, prevence patologických jevů v rodinách a dalších.

Cena

950 Kč/osobu (vč. DPH)

Přihláška

Údaje o účastníkovi

Údaje o dalším účastníkovi

ve formátu dd.mm.rrrr (např. 29.02.1975)


Fakturační údaje