Datum / čas
05.06.2019
09:00-16:30

Místo konání
Praha

Adresa:
bude upřesněno
Praha

Cílové skupiny

  • Pracovníci v sociálních službách


č. akreditace MPSV – 2015/0648-PC

 

Hodinová dotace: 8 vyučovacích hodin

 

Obsah školení:

Účastníci semináře se seznámí s postavením dramaterapie v kontextu expresivních terapií a ve srovnání s teatroterapií a psychodramatem. Ve strukturovaných blocích získají díky vlastnímu prožitku osobní zkušenost s tvorbou dramaterapeutického projektu. Tuto zkušenost budou mít rozšířenou o teoretické poznatky, jak je možné jednotlivé lekce upravit pro klienty z různých cílových skupin. Nedílnou součástí semináře je také získání základní dovednosti reflexe prožité zkušenosti, vnímání sebe sama, svých pocitů, svého těla. Kurz může posloužit také jako vstupní informace k problematice expresivních terapií a k jejich vzájemnému propojování.

 

Cíle školení:

Hlavním cílem semináře je seznámení účastníků se základními prvky dramaterapie v práci s lidmi s mentálním postižením. Dílčím cílem je získání povědomí o teoretickém ukotvení dramaterapie, a to zejména ve srovnání s teatroterapií a psychodramatem. Dále pak osvojení si schopnosti vytvořit koncepci dramaterapeutického projektu a osvojení schopnosti reflektovat lekci s klienty a umožnit jim prožít aktivitu v bezpečném prostředí.

 

Cílová skupina:

pracovníci v sociálních službách v oblasti sociální péče

 

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování akreditované vzdělávací akce.

 

Cena: 1390,- /osobu

Přihláška

Odesláním přihlášky vyjadřujete souhlas s Pravidly pro přihlašování
Typ lístku Cena Prostory
standardní vstupenky 1390,00


Pokud se Vám po stisku tohoto tlačítka neobjeví hlášení o odesílání či jiná odezva, kontaktujte nás přímo na email info@zretel.cz